top of page

Pioniri demolirali Karioke iz Niksica 11-0 !

Samo dva dana nakon finala kupa, pioniri Zabjela otisli su na gostovanje u Niksicu

ekipi Karioka,gdje su u svakom segmentu pokazali svoj mentalitet i ozbiljnost od prvog

do poslednjeg minuta utakmice. Konacan epilog 11 - 0 za pionire Zabjela ! Het-trik su

upisali juce izvrsni Nisavic koji je golove postigao u 5,16 i 25 minutu,dok je Pavicevic

udarcem iz jedanaesterca u 29 minutu povecao prednost na 4-0. U drugom poluvremenu

Gluscevic je za samo 5 minuta,tacnije u 31,34 i 36 minutu ostvario Het-trik,potom

Pavicevic postize svoj drugi gol na utakmici u 42 minutu.Stameni stoper Maras u 50 minutu iz slobodnog udarca postize gol za 9-0,i na kraju ,kao slag (kremic) na tortu, juce najbolji Radulovic Mica Milovan postize gol iz slobodnog udarca za 10-0 u 52 minutu,a najbolji potez na mecu odradio je u 59 minutu.

Odlican dribling i udarac sa 25 metara Radulovica za konacnih Karioke - Zabjelo 0-11 !