top of page

Pobjeda pionira Zabjela protiv Dečića!

Pioniri Zabjela ponovo su uzeli 3 boda,ovaj put protiv ekipe Dečića. Rezultat 3-0 jasno daje sliku dešavanja na terenu,gdje su igrači Zabjela dominirali čitavih 60 minuta. Igrao se 15 minut kada je Vuk Pavicevic odlicno uposlio Nišavića a ovaj rutinski doveo u vodjstvo domaću ekipu. U 5-om minutut drugog poluvremena sjajan pogodak Smolovića sa 16metara za 2-0 ,dok je u 49 minutu sjajan prodor Pavicevica nepropisno zaustavio golman gostujucih napravio jedanaesterac a Nišić bravuroznim šutem sa penala stavio tačku na odličan meč tkz. Republikančića. Treba napomenuti da su navijači Zabjela-Podmaldak svo vrijeme bodrili svoje navijače,a na kraju pozdravili pobjedu sa igračima uz pjesmu i bakljadu. Pogledajte slike i snimke sa meča. NAPRIJED ZABJELO!